HPotterIL@gmail.com מצב הירח
Draco Dormiens Nunquam Titillandus
שם משתמש:   סיסמא:  פן פיקשן


טעות של מחפשים - חלק ג`אקספריידיפרם
15/12/2005 20:25

בשעה תשע וחצי ירדו השחקנים למגרש. (רודפים: ג`יני, קייטי ומישה; חובטים: דב ובן; שומר – רון ומחפש – הארי). שם הם ערכו אימון אחרון לפני המשחק עם סלית`רין. המשחק יתקיים בשעה אחת עשרה, ובעשר וברבע הם פינו את מקומם לסתלית`רינים שבאו להתאמן גם. בשלושת-רבעי השעה האחרונה הארי אסף את הקבוצה אל חדרי ההלבשה המחוממים, ונתן להם הוראות אחרונות.
``שימו לב,`` אמר הארי לקבוצה. הם בקושי הצליחו לשמוע אותו, מכיוון שהגשם דפק בחוזקה על החלונות. ``שנה שעברה רוב תלמידי הקבוצה של סלית`רין היו בשנה השביעית, פרט לשחקן אחד שהיה בשנה השישית (עכשיו הוא בשביעית) ודראקו מאלפוי כבר לא בבית-הספר – איש אינו יודע היכן הוא. השחקנים בקבוצה – ושנותיהם בהוגוורטס – הם:
רודפים – מאלפוי, מירג`יס וגרוניק, מחפש – ויש להם מחפש חדש – ששמו זה מנרג`י, והוא בשנה החמישית, שומר – בלונס, וחובטים -  פוס?ת ובלוז`.
שיהיה לכולנו בהצלחה. יהיה אפשר לעבור את הגשם. אז – בואו העשה את לחש אימפרביוס ונצא.``
והם יצאו.

במגרש הם נרטבו תוך שניות מועטות. הרוח  הייתה כל כך חזקה, עד שהארי חש שהוא כמעט נופל אחורה, אל הבוץ הסמיך. לא היה לו מושג איך הם יעברו את הגשם הזה. אך משפט שהאגריד אמר לו בשנתו הרביעית - ``מה שיהיה – יהיה`` - הידהד בראשו וגרם לו לחשוב בצלילות. הוא שמע את המשרוקית של מאדאם הוץ` - וכולם התרוממו מהקרקע, מעיפים בוץ לכל הכיוונים.
``אימפרביוס!``
אך לחש האימרפיוס לא הקל איפול במעט על הגשם שהיכה בפנים של הארי. הוא היה מסוחרר לגמרי, הוא הרגיש מטורלל. מה קרה? למה הוא לא יכול לשלוט במטאטא? אולי בגלל הברק שסינוור אותו והוא עצם את עיניו? אולי זה בגלל הרעם?
בזה הרגע טסה ליידו קייטי בל.
``הארי!`` היא קראה.
ואז הארי תפס את עצמו חזק, והתחיל לטוס סחור-סחור במטאטא, נאבק ברוח החזקה.

וויזלי הוא המלך...

הוא שמע קולות שירה מהיציעים של סלית`רין. הם כנראה חזרו להרגיז את רון.

ואז הוא השתלט על המטאטא לגמרי, והתחיל מחפש אחרי הסניץ`. מכיוון שאי אפשר ברוח חזקה לחפש מרחוק את הסניץ`, במקרים כאלו צריך להסתכל בקרוב. לכן הארי טס מתרכז, מנסה בכל כוחו לחפש משהו.
ואז הוא ראה הבזק קטן של זהב  ומיד צללית גדולה טסה אחריו. ההבזק – שזה היה הסניץ` והדמות שרדפה אחריו עפו בכיוון הנגדי כל כך מהר, עד שהארי כמעט עף אחורה מהמטאטא. מיד הוא הסתובב, ורדף אחרי הדמות. אבל הוא לא ראה אותה. במקום זה הוא ראה משהו נופל למטה. הוא צלל – וראה את מנרג`י שוכב על הדשא הרטוב. בידו התפרפר הסניץ`.
``לא!!!``
ההפסד היה מוחץ. הארי בכלל לא ראה את הסניץ`, ואילו מנרג`י הצליח לראות אותו, רדף אחריו ותפס אותו. כישלון מוחץ לגריפינדור.
נשמעה שריקה של מאדאם הוץ`. הארי עף אל הסככה, איפה ששאר חברי הקבוצה היו.
``איך היה המשחק?`` הוא שאל את ג`יני.
``חוץ מהסוף – הלך די טוב,`` היא ענתה לו. שערה הג`ינג`י נפל רטוב על פניה. ``קלענו לא מעט, עד שמנרג`י תפס את הסניץ`... אין ברירה,הפסדנו.``
עכשיו, כשהסערה מעט דעכה, הדהד במגרש קולו של הקריין החדש, שמו זה יור ג`ורדן, אחיו הצעיר של לי.
``ואלאסטור מנרג`י תפס את הסניץ`!`` הוא צעק, ותלמידי סלית`רין צעקו משמחה ושרו את `וויזלי הוא המלך`.
``אבל, פנינו ישנה טעות נדירה בקווידיץ`, והפעם היא של של הקבוצה של סלית`רין. לגריפינדור היו 210 נקודות ולסלית`רין 50 נקודות כשמנרג`י תפס את הסניץ`. כעט, התוצאה היא 210/200 לטובת גריפינדור, ואני מכריז בזאת על ניצחון של קבוצת גריפינדור!!!``
``יש!!!`` רעמו קולות מיציעי גריפינדור, ותלמידי סלית`רין, אשר לרגע היו המומים, התחילו לקרוא קריאות בוז ולשיר `וויזלי הוא המלך`.
``שיו!`` אמר הארי, ןחייך אל הקבוצה. ``תקשיבו, כולם. שיחקתם אותה – ובגדול! אתם רואים – אם בגשם ובסערה אנחנו מנצחים, קל וחומר שגם בגמר הגביע, כיש אור! אני מאוד שמח. ועכשיו בואו למגדל שלנו, שם נתקלח במים חמים; ואז – מסיבת הניצחון שלנו!``
והם יצאו אל הטירה, מחייכים מאוזן לאוזן.לפרק הקודםלפרק הבאחזור לדף הפן-פיקשן