HPotterIL@gmail.com מצב הירח
Draco Dormiens Nunquam Titillandus
שם משתמש:   סיסמא:  פן פיקשן


החלום הגדול ביותר - חלק ה'אדם רימון
28/12/2003 23:30

    בכיכר גרימולד מספר 12 שרר שקט מופתי. לא היה זה בגלל שלא היו בו אנשים, למעשה כל המסדר היה שם, אבל המסדר כולו היה שרוי בדאגה. גם אלבוס דמבלדור היה שם, הוא עזר להכין את הקינוח לארוחת הצהריים. אחד הדברים האהובים ביותר על אלבוס, מלבד אכילת קרמבו, היה להכין קינוחים. זה היה תחביב שלו כשהוא היה צעיר, הוא אהב להמציא לחשי בישול מתוקים, והתמחה בזה כל-כך, עד שאמרו בתקופה ההיא, שאין קרבו טעים יותר משל דמבלדור. הוא ידע להכין קינוחים שיתאימו בדיוק למצב הרוח וישנו אותו. הפעם הוא ניסה להכין קינוח שיעודד מעט את חברי המסדר, וגם את האורחים הנוספים שהיו שם.

    למעלה, בחדר השינה,התמונה שהיתה ריקה בדרך כלל, היתה מלאה בשלל קוסמים, שהיו פעם מנהלי בית הספר הוגוורטס. הקוסמים הביטו כולם במבטים מודאגים לעבר המיטה במרכז החדר. גם פרד וג'ורג' היו שם - כשהוריהם עזבו הכל ובאו אל המפקדה, הם לא הסכימו להשאר בבית. פרד וג'ורג' ישבו על שני כיסאות על יד המיטה. הם החליפו ביניהם מבטים מודאגים, הביטו בשלושת האנשים המבועתים שישבו בפינת החדר ואחר חזרו להביט אל המיטה.

    שלושת האנשים שישבו בפינה לא העזו להוציא הגה מפיהם. הראשונה שהחליטה לקחת תעוזה היתה אישה כעוסה בדרך כלל, שכעת נראתה רק מפוחדת. היה לה צוואר ארוך והיא היתה דקה מאד. מוזר היה שבנה כלל לא דמה לה, לא בתווי פניו ולא ברוחב מותניו. היא פנתה אל שני התאומים לבית וויזלי ובקשה כוס מים. פרד וג'ורג' פגשו את שלושת האנשים האלה רק פעם אחת בחייהם, וגם אז לא דיברו איתם, והיתה בהם תחושת סלידה עמוקה אליהם. הם לא רצו לרדת ולהשאיר שלושה המוגלגים ללא השגחה, ולכן רק פרד ירד למטה במדרגות להביא מים.

    פרד ירד במדרגות כששמע דיבורים של אנשים רבים מכיוון הדלת שלפניו. במטבח התנהלה שיחה סוערת, והוא עצר והקשיב לה מאחורי הדלת, לפני שהמשיך ללכת לעבר הכיור.
"מוזר." אמרה גברת פיג בקולה הצפרדעי והמודאג. "איך זה ששלושת המוגלגים האלה, הדרסלים, חזרו להכרה כבר הבוקר, והארי עדיין לא הראה שום סימן?!"
"אתם בטוחים שזה היה רעיון טוב להכניס את המוגלגים לפה?" נהם קולו של עין-הזעם מודי מבעד לדלת.
"הם המגינים האמיתיים היחידים שיש להארי" ענה אלבוס דמבלדור בקולו העמוק. "כבר אמרתי לכם, קשר הדם של דודתו אל לילי מגן עליו".
כעת פרד נכנס למטבח. כולם הביטו בו במבטים שואלים ומלאי ציפייה. "רק ירדתי להביא לדודה של הארי כוס מים, היא סוף סוף נזכרה שאפשר לדבר" אמר פרד בציניות ופנה לקחת כוס על יד הכיור. אחר חזר והתכוון כבר לעלות למעלה. "אני אעלה איתו!" אמרה גברת פיג, וגם טונקס הצטרפה אליה, ופרד חזר אל חדר השינה מלווה בשתי גברות, דבר שגרם לוורנון להתכווץ בפחד. פרד הגיש לפטוניה את כוס המים, ולמרות הפצרותיו של בעלה וטענותיו שזה מורעל, היא גמעה את המים בשקיקה, ואחר חזרה והתיישבה בשקט בפינה. כשראו שפטוניה מרגישה בסדר למרות ששתתה מהמים, בקשו וורנון ודאדלי גם הם כוסות מים. ג'ורג' התנדב להביא את המים ואמר "באמת פרד, היית צריך לעשות את זה ככה!" ונעלם מיד תוך כדי הנפת שרביט. אחרי 5 שניות הוא חזר ובידו שתי כוסות מים. הוא הגיש להם אותן ואחר חזר להתיישב לצידו של אחיו.

    גברת פיג התיישבה על המטה, לצידו של הארי. הוא שכב שם, מחוסר הכרה, וחסר תנועה. משקפיו היו שבורות על השידה לידו. אף אחד לא טרח לתקן אותן, כולם התעניינו בו עצמו ולא בחפציו. הדוויג עמדה על הארון גם היא, אך איש לא הפנה את תשומת לבו אליה. היא בטח היתה נעלבת, אבל גם היא דאגה אל הארי, ולמרות שלא קבלה כל היום אוכל היא לא הוציאה הגה. במשך דקה שררה בחדר דממה מעיקה ולפתע הארי החל לזוז, ונסה כאילו לזחול. "הארי" אמרה גברת פיג בקולה המקרקר, אך הארי לא הגיב, הוא חזר לשכב ללא ניע ורק הזיז את הראש. "הארי" אמרה שוב. וכאילו שלא יכלה להפסיק, היא חזרה על שמו שוב ושוב, הפעם רק מלמלה. הארי זז קצת ושוב חזר לשכב. כעת, נכנס דמבלדור לחדר, והשתיק את גברת פיג. "הארי" אמר אלבוס. הארי לא הגיב. "הארי" אמר שוב אלבוס. אך הארי לא הגיב. כולם הביטו באלבוס כשפנה ללכת, אבל לפתע שאל דאדלי, מגמגם: "מ..מה... למה... למה הארי מתפתל כ.. ככה... כמו... כמו נחש?". כל הנוכחים הפנו את פניהם אל הארי, הפעם הם היו מבועתים. ונוכח פניהם, דאדלי נבהל עוד יותר. הארי התפתל והתגלגל בתוך הסדינים במיטה ועם עיניו ההעצומות הוא נראה סהררורי. אלבוס דמבלדור קימט את מצחו, ואחר הרהורים ממושכים אמר כשהוא פונה שוב אל דאדלי: "תודה לך, ששמת לב לכך. בואי טונקס, אנחנו צריכים ללכת למשרד הקסמים." שניהם יצאו מהחדר והשאירו את הנוכחים בחדר עם מבט שואל...

לפרק הקודםלפרק הבאחזור לדף הפן-פיקשן