HPotterIL@gmail.com מצב הירח
Draco Dormiens Nunquam Titillandus
שם משתמש:   סיסמא:  פן פיקשן


"משהו קורה עם אביך"מור אבוט
29/08/2004 18:23

סדריק, דמבלדור באזקבאן, סיריוס באזקבאן, הוריו מתים מתאונת דרכים, הוא ורון לא מדברים, הארי נלחם בסוהרסן, הארי יושב בביתו ולא מקבל מכתבים, הארי נלחם בנחש, הארי נלחם מול הלורד וולדמורט, הארי נלחם מול טום רידל, הארי מחזיק את אבן החכמים, "הארי, הארי, הארי תתעורר!!!!!!!!!" אמר ג'יימס והארי פקח את עיניו, הוא ראה שהוא יושב במונית... ג'יימס נראה מופתע מאוד, והסתכל על הארי במבט מתוסכל. "הארי הכל בסדר???" שאל ג'יימס. "כן... א...אני חושב..." אמר הארי ואיזן את משקפיו.
"מה קרה לי?" שאל הארי והסתכל על ג'יימס.
ג'יימס חשב כמה שניות ואמר "נכנס לטרדה- בשבילך 'מונית',נכנס לטרדה סוהרסן... נראה שהוא שאב טיפונת את הנשימה שלך... בכל מקרה, שחררתי אותך וזה מה שחשוב...".
להארי היה דחף משונה, דחף שהוא לא רצה אבל משהו במוח אמר לו 'קדימה, תשאל...' הארי מלמל קצת ואז אמר "ואיזו צורה הייתה לפטרונוס שלך?" ג'יימס לא חיכה שנייה ומיד אמר "זה לא ברור??? כמובן שנחש-" ג'יימס הבין מה אמר וסתם את פיו, הוא חיכה כמה שניות ואמר "כמובן שנחש היה לאדון האופל, לי היה בצורת צפרדע..."
"צפרדע?..." שאל הארי בתימהון "אתה... אתה בטוח שזה היה צפרדע?" הוא הדגיש את המילה צפרדע.
"אממ... כן, מה הבעיה עם זה?..." אמר ג'יימס ונראה כאילו הוא קצת מתחרת על התשובה "צ..צפרדע כן..." הוא המשיך ועכשיו כבר נראה אדמוני ממש. "טוב, אני חושב שכדאי שנמשיך לנסוע... טוב, ממשיכים לקסמלנד..." המונית המשיכה, אבל בשאר הדרך הארי לא דיבר עם ג'יימס. 'זה לא אומר לך משהו, הארי? משהו מוזר בזה, לא?' צץ להארי קול בראש. הארי רצה להיפטר ממנו, להאמין שהכל בסדר, אבל בתוך תוכו היה מקום ששם האמין שמשהו לא כשורה... 'הארי, תקלוט כבר, משהו קורה עם אביך, הארי, ואתה הראשון שצריך לדעת, לא-' 'אני לא רוצה לדעת!!!' אמר הארי לקול שדיבר מראשו 'אני רוצה להמשיך הכל כרגיל, מספיק!!!' הנסיעה המשיכה אך הקול פסק. הארי לא נרגע מכך, הוא פחד. 'אולי, אולי באמת קורא משהו? אולי, אולי משהו לא כשר כאן??? לא משנה מה, אני הולך לגלות מה זה, אני יוצא במסע אחרי האמת, עד שאני אגלה הכל... אבל אני לא אצליח....' הארי התחיל לחשוב שאין עוד תקווה, שהוא צריך להמשיך כרגיל, אבל בום פתאומי שנשמע הודיע על כך שהם הגיעו, וקטע את רצף מחשבותיו של הארי. "הגענו!" חייך ג'יימס ובדק את הארי, "ברוך הבא לקסמלנד!!!" ג'יימס חייך ויצא מהמכונית, שומר על חיוכו חשוף השיניים.
הארי יצא מהמכונית והסתכל סביבו, הוא היה המום, "זה מדהים!" הוא אמר, "זה כמו יורודיסני!!!" "יורו מה?..." שאל ג'יימס בלי לשים לב. "לא משנה..." אמר הארי והחזיר חיוך לג'יימס.
"טוב ,הארי, בוא איתי!" חייך ג'יימס ודחף את הארי. הם נכנסו לטור ועמדו כמה דקות, הארי שמע כמה אנשים אומרים "היי הארי, לכאן בבקשה!" "הארי? הארי פוטר??? מזל טוב על היום הולדת!". הוא הופתע לדעת כמה אנשים מכירים אותו, הוא ידע שהוא מפורסם אך הופתע לדעת שכולם יודעים אפילו מתי הוא נולד. אנשים נתנו להם לעבור, חלק לא, אבל כשהארי וג'יימס הגיעו לדלפק ישר נפתחה בפניהם הדלת- הארי ראה הכל, כל מה שהוא חלם עליו, מתחיל מדוכן ענקי של סוכריות ברטי בוטס בכל הטעמים כולל כל מיני בונוסים, עד מתקן בשם "הענקים". "נו, הארי, אתה בא לרכבת הפחד?" אמר ג'יימס וחיוך חיוך נחמד להארי, אב היה משהו בחיוך הזה שהציק להארי, משהו לא מובן, אבל משהו... הארי הלך כמה צעדים, ובהה במתקן בשם "רולטת ההישרדות", תוך כדי שמשהו אומר לו 'לא משנה מה, אל תלך עם ג'יימס לשום מתקן'. 'מה?...' חשב לעצמו הארי, 'ג'יימס הוא אבי, הוא היה מת וקם לתחייה, אני רוצה-' ''א...לא... מה... לא!!!!!!!!" צעק הארי לג'יימס כשקלט משהו. הוא הוציא את השרביט וכיוון אותו ישר לליבו של ג'יימס. ג'יימס הלך כמה צעדים אחורה, ועל פניו הופיע הבעת הפתעה מוחלטת. הארי פסע ביחד עם ג'יימס ואמר "תוציא את השרביט ותוריד אותו על הרצפה" ג'יימס שמט את שרביטו והארי לקח אותו, תוך כדי שהוא ממשיך לכוון את השרביט אל ליבו של ג'יימס.
"ה...הארי מה קורה לך?" שאל ג'יימס והביט בשרביט. הארי המשיך ללכת קדימה, ולא שם לב שהוא דורך על דובי שמישהו הפיל. הוא אמר לג'יימס "למה בחרת לקחת אותי דווקא לקסמלנד?!?! משהו מתחבא לנו כאן??? אתה יודע, זה המקום האחרון שחשבתי שמישהו יקח אותי אליו!" ג'יימס אמר בעדינות "הארי, מה קורה ל-" "אתה לא אבא שלי!!!" אמר הארי, תוך כדי הוא שם לב שג'יימס מכניס את ידו לכיס "שלא תעז!" הוא צעק וכיוון את השרביט הפעם ליד של ג'יימס. ג'יימס אמר "הארי, מה קורה לך???" הארי כבר חש את הפחד של ג'יימס. "שנה שעברה, דמבלדור אמר לי שאי-אפשר לקום לתחייה, אחרי שסיריוס מת! איך אתה כאן??? ומה עם לילי?!?! זאת בדיחה?!?!" הארי הביט בג'יימס ואמר "רגע.... אם ג'יימס לא בחיים, אז מי אתה?!?! אני לא מאמין שכל הזמן הזה חשבתי שאתה אבא שלי!" ג'יימס הביט בהארי "הארי, בבקשה תירגע-" "לא אני לא ארגע!!!" הארי התפרץ לדבריו "כל הזמן הזה אני חייתי בלי הורי, ואז אתה!!! אתה מגיע ומתחיל לשחק לי ברגשות!!! תספר לי מיד מי אתה!!!" ג'יימס (?) ניסה לדבר עם הארי בעדינות רבה, לא לפגוע במקומות רגישים "הארי, תקשיב... בבקשה תוריד את השרביט ותן לי לדבר..." "לא מסכים!" אמר הארי והחמיץ פנים כלפי 'ג'יימס'. ג'יימס אמר "אז רק תן לי לבדוק מה השעה, בבקשה, ואז אני מבטיח להסביר לך הכל..." הארי הינהן וג'יימס לחץ על צג השעון ומלמל משהו, לאחר מכן הארי שמע רק חלק מהמשפט האחרון שג'יימס אמר "...אותי לנצח" הארי התחיל לקלוט... הוא רץ לג'יימס וחיבק אותו, אך לפני שהספיק ג'יימס נעלם. הארי שם את ידו על השעון ואמר במהירות "ג'יימס". מיד היה כתוב להארי 'מקום אינו מזוהה'. הארי בדק שוב פעם, וכל פעם היה כתוב 'מקום אינו מזוהה'. הוא המשיך ואמר "שעון קח אותי לנצח", אך כלום לא קרה. הוא שם את ידו על השעון ואמר "לילי", הוא המשיך "שעון קח אותי לנצח", והלך ל'לילי', בתקווה שאצלה ימצא תשובות לכל הדברים שקרו היום.

לפרק הקודםלפרק הבא


מספר עמוד:   1  2  


חזור לדף הפן-פיקשן