HPotterIL@gmail.com מצב הירח
Draco Dormiens Nunquam Titillandus
שם משתמש:   סיסמא:  פן פיקשן


אנשים מוכריםתמי
25/02/2005 10:24

הוא הביט המום אל המטבח המצוחצח מידי של הדודה פטוניה.. מכל הקירות המבריקים חזרו השתקפויות של שלושה אנשים מוכרים לו מאד. היו שם עין הזעם מודי ( עינו הכחולה והגדולה הסתובבה במהירות ונחה על פניו של הדוד ורנון כשעינו הרגלה הביטה בהארי בחצי חיוך) , לופין (שיהה נראה כאילו ז?ק?ן וע?י?יף יותר מתמיד), וטונקס (שצבע שערה היה צהוב זרחני שסינוור את הארי מעט).
"שלום הארי" אמר עין הזעם בנהמה נמוכה."באנו הנה-" לופין החל להסביר אך נקטע באמצע בשטף דיברו המפוחד במקצת של הדוד ורנון… הוא היה נראה סגול מהרגיל " וזאת השאלה הבאה שבאתי לשאול! מה אתם עושים בבית שלי?!" הוא כיסה על הדלת של המטבח כאילו מנסה לשמור שלא יברחו לסלון שלושת האורחים הלא כל כך רצויים.
"אילו נתת לי לסיים" המשיך לופין בשקט " הייתי מסביר לך בדיוק למה אנחנו כאן. כידוע לך-" הוא הנהן לכיוונו של הארי בשאלה והארי השיב הנהון קצר לחיוב- והמשיך לדבר "קוסם האופל החזק ביותר עד כה חזר- אממ… אפשר לקרוא לכך אחרי תקופה של רגיעה מסוימת מצידו. ההשפעה יכולה להיות גם על מוגלגים כמוך" הוא הצביע לעבר הדוד ורנון וזה האחרון נרתע והלך צעד אחורה בעודו מסתכל על אצבעו של לופין בפחד, כאילו מפחד שהוא יהפוך אותו לקרפדה בעזרתה. " אנחנו" המשיך לופין, מתעלם מתגובתו של הדוד ורנון  "ועוד כמה אנשים שלא נמצאים כאן הרגע, באנו על מנת להטיל קסם בלתי רגיל"
הארי הסתכל על דודו שגימגם מעט עד שהצליח להוציא משפט שלם." אני לא מסכים שיהיו קסמים מכל סוג שהו בבית שלי!! לא בבית שלי!!! אתם באים לכאן, כשאף אחד לא הזמין אתכם ורוצים להרוס לי את הבית בדיוק כמו לפני שנה! אני לא אתן לז-" הוא קפא למשמע מילמול קטן מצד עין הזעם שהיה נראה מאד קצר-רוח.

" אז לעניננו" המשיך לופין, שוב מתעלם ממה שקורה סביבו. " הקסם אותו אנו רוצים לקיים מאד מסובך הארי. לכן נהיה צריכים כמה שיותר כוח ולפיכך כמה שיותר קוסמים. אבל אנחנו לא הולכים לקיים את התהליך כאן. אנחנו הולכים למחילה הארי. שם מחכים גם כל האנשים שיעזרו לנו."
הארי הביט בו בפליאה." למה לא הולכים לכיכר גרימולד?" שאל בשקט. "כיכר גרימולד הוא מקום יישוב מוגלגי ואנחנו לא רוצים שהם יפגעו. עכשיו, אני אסביר לך קצת על מה שהולך להתרחש." לופין הביט בו במבט שובב אבל המשיך בנימת טון רגילה ועניינית. " הקסם הזה נקרא  ' קסם הבוזארוס'"
הארי הביט בלופין בתמיהה.
" זהו קסם תערובת"
לופין ראה כי הארי רק התבלבל יותר. הוא ניסה להסביר " קסם תערובת בכלל, נמנה עם הקסמים המסובכים ביותר, משום שהוא תערובת של כמה קסמים רבי עוצמה. הבוזארוס בפרט, הוא מסובך ביותר אפילו בהשוואה לקסמי תערובת אחרים.  לכן גם יש לו הרבה כוח" הארי התחיל להבין.
" מטרתו של הקסם הזה הוא לגלות כוחות נסתרים ולהעירם. הוא מאד יעיל אך גם מסוכן. כשניסו אותו על מוגל הוא הגיב בצורה מאד מוזרה." הוסיף בחיוך. "הוא עד עכשיו בקדוש מנגו.. אני חושב שכבר הגדירו אותו כ: 'אפשרי לצפייה אך רק מאחורי זכוכית מכושפת'." חצי חיוך הופיע על פניו כשלפתע חזר להיות רציני. "עם קוסמים זה לא פועל ככה, אבל בצורה דומה. הוא יוציא ממך את הכוחות שבך בצורה הכי חזקה שלהם.
"עכשיו לא עושים את הקסם הזה הרבה מכיוון שיש לו הרבה מאד תנאים. הרבה מקום, קוסמים ושיהיו עם הרבה מאד עוצמה. אנחנו ניקח אותך למחילה עכשיו. אם לא עניתי עדיין על כל שאלותיך, תשאל אותי שם. משרד הקסמים נתן לך אישור מיוחד לעשות קסמים במיקרה הצורך. נגיע לשם בעזרת מפתח מעבר. "
הארי הנהן בשקט. לופין הרים את אחת המפיות "פראוס!"
מייד המפית זרחה באורק כחול ונראתה לחה יותר. " בשלוש שלי-
אחת.." הארי הרים את אצבעו לעבר המפית
"שתיים.." הוא ראה את מודי ואת טונקס מניחים את אצבעותיהם על המפית גם כן "ו… שלוש! " תוך ההרגשה המוכרת של המשיכה החזקה בקורקבן שלו, הארי הסתכל מולו לתוך הרקע המטושטש. תוך שניות אחדות הם נעצרו. בדיוק מול הכניסה של המחילה.

לפרק הקודםלפרק הבאחזור לדף הפן-פיקשן