HPotterIL@gmail.com מצב הירח
Draco Dormiens Nunquam Titillandus
שם משתמש:   סיסמא:  פן פיקשן


החלוםdavidpotter
25/02/2005 16:04

השמש קפחה על ראשו של הארי וראשו התחיל לכאוב, הארי התחיל לצעוד בחזרה לבית דודיו, החום היה בלתי נסבל. למרות שהארי ידע עכשיו למה הוא צריך להיות אצל דודיו, חש מועקה לחזור לשם, הארי חזר לבית משפחת דראסלי בתקווה לעזוב כמה שיותר מהר.
"איפה היית"? שאל הדוד וורנון.
"טיילתי" ענה הארי ומיהר לחדרו, נמאס לו כבר מהשטויות של הדוד וורנון, מעכשיו הוא עושה מה שהוא רוצה. הוא התעלם מקריאותיו של דודו ("חזור הנה מיד"), רץ לחדרו ונשכב על המיטה.
כבר עבר חדש מאז- חשב. חדש מאז שוולדמורט נכנס למשרד הקסמים וחשף את עצמו אחת ולתמיד. הארי חשב שהוא יודע מדוע הפעם עדיין לא קרה כלום, וולדמורט יודע שעכשיו מדד הכוננות גבוה, שזה לא חכם לפעול עכשיו, אז הו מחכה- מחכה שהכוננות תדעך- ואז הוא יפעל, חשב הארי לעצמו, ונרדם.
סיריוס עמד מעליו וחייך,
"סיריוס" צעק הארי, אבל סיריוס רק עמד וחייך, בלי להוציא אף הגה.
"מה אתה עושה פה, אתה אמור להיות מת"? שאל הארי בהלם, והביט בדמות הברורה שעמדה מעל מיטתו
"אני לא באמת פה הארי, מה שלא תעשה, אל תשליך את זה למציאות"- ונעלם...
הארי התעורר מחלום בבהלה-
"די נמאס לי" צרח, וולדמורט הרס לי הכל- מירר הארי במחשבתו, בן שנה הייתי כשהורי נרצחו, ולפני חודש גם סיריוס נרצח,
"דיי" הארי צרח בזעם.
השעה הייתה אחת בלילה, הוא שמע את נחירותיו של דאדלי בחדר הסמוך ונשם לרווחה, הדראסלים עדיין ישנים.
הוא קם ממיטתו והתמתח, הדוויג צקצקה בלשונה, הארי החל ללטף את ראשה בעדינות, ואז פתאום, הצלקת התחילה לשרוף לו, הוא הרגיש שכולו מתבקע לשתיים, ופתאום הארי התחיל להרגיש- רוממות, שמחה, אושר. ואז הארי הבין- משהו טוב קרה ללורד וולדמורט- לכן הוא הרגיש שמח. מעניין מה קרה חשב הארי, הוא כבר לא יכל לחכות לנביא יומי למחרת, אולי יפורסם משהוא- חשב. הוא פנה לשולחן, לקח חתיכת קלף דיו ונוצה והתחיל לכתוב:


לרון היקר!
תהיתי מתי נפגש שוב, רמזתם (אתה והרמיוני)
בסוף שנת הלימודים האחרונה שנפגש מהר.
ענה מהר, בלי קיצורים בבקשה.
חברך
    הארי!

נ.ב
הרמיוני אצלך? אתם במפקדה או במחילה?


בסוף הארי החליט לא לכתוב על הצלקת, למה שידאג סתם?! הארי שלח את המכתב עם הדוויג, נשכב על המיטה, ונרדם מיד.

הארי התעורר מקול תקתוק על החלון, הוא ראה שם תנשמת חומה מאד וזקנה מאד, הוא פתח את החלון, הוציא 5 גוזים מארנקו ושלם לתנשמת ששלחה את כף רגלה, ואח"כ התעופפה אל מחוץ לחדר.
הארי פתח את הנביא יומי וליבו קפץ, על השער הייתה תמונה פשוט ע נ ק י ת של השר קורנליוס פאדג' ומעל התמונה היה כתוב באותיות ענק:

בתדהמה גדולה הרינו להודיעכם שכבוד השר קורנליוס פאדג' הודיע אתמול בערב על פרישתו ממשרת השר בשל צורך לחיות את "חייו הפרטיים"

בהפתעה גמורה, מר קורנליוס פאדג' הודיע אתמול בערב על פרישה ממשרת השר, לדבריו הפרישה הינה בשל רצונו להמשיך לחיות את חייב בשקט עם משפחתו.
"זו אינה הסיבה האמיתית", כך מוסר מר ארתור וויזלי, פקיד בכיר במשרד הקסמים-
"גולם יודעים שבמשך השנה האחרונה אלבוס דמבלדור סיפר לכולם על חזרתו של זה-שאין-לנקוב-בשמו, אבל כבוד השר לשעבר שלנו כל הזמן הכחיש את דברי אלבוס דמבלדור והארי פוטר, וגרם להם צער רב. היות אירועי חודש שעבר במשרד הקסמים כשאתם יודעים מי נגלה אל כולם, פני השר חפו. לכן קורנליוס פרש, מרוב בושה, ולא יותר מזה.
בנוסף לדברים אלו הרינו להודיע כי שוב הייתה בריחה המונית מאזבקאן, כל אוכלי המוות שנתפסו בחודש שעבר ע"י אלבוס דמבלדור, ברחו.

לכן וולדמורט חש מאושר אתמול, חשב הארי. הוא דפדף עוד קצת ומצא את מה שחיפש-

קוסמים רבים דרשו ממר אלבוס דמבלדור להתמנות למשרת השר- רובם חושבים שזה הדבר הנכון ביותר לעשות, לאור העובדה שדמבלדור הקוסם היחיד ממנו פחד אתם יודעים מי.
אבל דמבלדור סירב בתוקף-
"אני מנהל הוגוורטס עכשיו, איני רוצה את משרת השר"
שני המועמדים למשרת השר הם: אמיליה בונס ומורן בלוד. הבחירות יערכו בעוד כשבוע בדיוק.

לפרק הבאחזור לדף הפן-פיקשן